tel: 883-116-112 883-916-113 e-mail: biuro@poscontrol.pl poscontrol@strona.pl
Kasy fiskalne Bielsko Biała, Żywiec, Cieszyn
right_logo

Kasy fiskalne Żywiec

Systemy fiskalne

Kasy fiskalne Żywiec, Bielsko, Cieszyn. Atrakcyjne ceny. Novitus, Farex szybka instalacja, profesjonalny serwis.

Kasy fiskalne Żywiec

Jesteśmy partnerem wiodących producentów sprzętu oraz oprogramowania. Zajmujemy się serwisem oraz sprzedażą urządzeń fiskalnych Novitus, Farex oraz wag Dibal. Prowadzimy profesjonalny serwis wag. Legalizujemy, wzorcujemy, naprawiamy oraz sprzedajemy wagi dedykowane dla każdego typy działalności. Wykonujemy przeglądy urządzeń fiskalnych roczne techniczne oraz dwuletnie okresowe zgodnie z wymaganiami Urzędu Skarbowego.

Nasi pracownicy przeszli szereg szkoleń gwarantujących najwyższą jakość świadczonych usług. Darmowe programowanie oraz fiskalizacja, pomoc techniczna, szybkie usuwanie ewentualnych awarii, szkolenie z obsługi, załatwiamy formalności w Urzędzie Skarbowym. Pomagamy naszym klientom w otrzymaniu zwrotu kwoty wydanej na zakup kasy fiskalnej. ( Zgodnie z art. 111 ust. 4 ustawy o podatku od towarów i usług podatnicy, którzy rozpoczną ewidencjonowanie obrotu i kwot podatku należnego w obowiązujących terminach, mogą odliczyć od tego podatku kwotę wydatkowaną na zakup każdej z kas rejestrujących zgłoszonych na dzień rozpoczęcia ewidencjonowania w wysokości 90% jej ceny zakupu netto, nie więcej jednak niż 700 zł netto.)

 

Zachęcamy do korzystania z programu Novitus On-line Ready.

Zapowiadane przez Ministerstwo Rozwoju i Ministerstwo Finansów zmiany przepisów nie zostały ostatecznie uchwalone w roku 2017, a ich wejście w życie zostało przesunięte na rok 2018. Dlatego program został przedłużony o kolejnych rok. Teraz wszystkie zakupy urządzeń fiskalnych dokonane do 31.12.2018 są objęte ochroną Programu On-line Ready. Ochrona gwarantuje bardzo atrakcyjne warunki dostosowania urządzenia Novitus do nowych przepisów, lub do preferencyjnych warunków zakupu nowego urządzenia.

Promesa jest udzielana bezpłatnie do każdego urządzenia fiskalnego Novitus, zakupionego w okresie od 1 kwietnia 2017 do 31 grudnia 2018. Wystarczy, że zarejestrujesz swoje urządzenie na stronie: https://online.novitus.pl/zarejestruj-kase

Model urządzenia Opcja modernizacji
za 490zł netto
Opcja rabatu
preferencyjnego
Kasa Nano E TAK TAK
Kasa Mała Plus E TAK TAK
Kasa Sento Lan E TAK TAK
Kasa Sento Lan E + TAK TAK
Kasa Soleo Lan E TAK TAK
Kasa Next TAK TAK
Drukarka Deon E TAK TAK
Drukarka Bono E TAK TAK
Drukarka HD E TAK TAK
Kasa Mała Plus NIE TAK
Kasa Sento E NIE TAK
Kasa PS4000 E NIE TAK
Drukarka Delio Prime E NIE TAK

Kasy fiskalne Żywiec, Bielsko, Cieszyn

Zabezpieczenia techniczne

Posiadamy szeroką ofertę systemów alarmowych oraz telewizji przemysłowej wielu producentów.

Kasy fiskalne Żywiec

Serwisujemy systemy alarmowe i systemy telewizji przemysłowej wszystkich producentów obecnych na polskim rynku, między innymi: Satel, Integra, Versa, seria CA, Pyronix Matrix, Paradox, Esprit, Napco, Gemini, ATT, DSC, Risco, Rokonet, GTI, Powermax, Visionic, Texcom, Premier, Galaxy, Aritech, Easycam, Qvis, Orbit, BCS, Dahua, EasyCam, KENIK, AVTECH Samsung, Sony, Introx i wiele innych.

Posiadamy w swojej ofercie wszystkie systemy CCTV, zarówno analogowe jaki i cyfrowe. Zajmujemy się również modernizacją instalacji, stosujemy rejestratory trybrydowe pozwalające połączyć monitoring AHD, HD-CVI, IP w jedną całość.

Kasy fiskalne Żywiec

W naszym katalogu dostępne są różne modele wysokiej jakości urządzeń przeznaczonych do rejestrowania sprzedaży detalicznej oraz wystawiania dokumentów sprzedażowych. Zapraszamy do współpracy wszystkich kontrahentów, których interesują praktyczne kasy fiskalne Żywiec, za sprawą naszego sklepu, stwarza możliwość wyposażenia firmy w modele praktyczne, intuicyjne w obsłudze i niezawodne.

Sprzęt dostępny w katalogu stanowi gwarancję ułatwienia zarządzania procesami handlowymi w sklepach, restauracjach i innych punktach sprzedażowo-usługowych. Dystrybuujemy wyroby renomowanych producentów, których marki zdobyły uznanie na polskim rynku. Proponujemy urządzenia Farex oraz Novitus. W naszej ofercie znajdują się najlepsze kasy fiskalne w Żywiec.

Kasy fiskalne Żywiec– różnorodne modele do wyboru

W katalogu można znaleźć różne rodzaje kas fiskalnych. Dzięki temu każdy klient bez trudu dopasuje optymalny model odpowiadający potrzebom jego firmy. W przypadku biznesów, w których sprzedaż prowadzona jest w różnych miejscach, polecamy wybór wersji mobilnych. Sprzęt taki sprawdzi się również w przypadku przedsiębiorców sprzedających swój towar lub usługi w terenie i u odbiorcy.

Właściciele punktów stacjonarnych mogą postawić na modele średnie lub rozbudowane systemy fiskalne współpracujące z oprogramowaniem wielu producentów. Różnicują się one liczbą dostępnych funkcji czy np. pojemnością pamięci, liczbą złączy komunikacyjnych, klawiszy skrótowych, akumulatorem..

Wszystkie kasy fiskalne, które sprzedajemy w Żywcu, są nowoczesne i umożliwiają nie tylko wydruk paragonów, ale dzięki wbudowanej funkcji wprowadzania NIP, mogą również przygotować fakturę bez konieczności używania innego sprzętu (do 450zł)

Kasa fiskalna zgodna z przepisami

Dystrybuujemy kasy on-line. Każdy proponowany przez nas model rejestruje sprzedaż i wysyła informacje drogą internetową na serwery US. Urządzenia te spełniają zatem wymogi aktualnej ustawy, która obowiązuje od 15.03.2019 r.

Sprawdź rodzaje kas jakimi dystrybuujemy tutaj: kasy fiskalne.

Projekt i Realizacja: WiDI ART Studio