tel: 883-116-112 883-916-113 e-mail: biuro@poscontrol.pl poscontrol@strona.pl
Kasy fiskalne Bielsko Biała, Żywiec, Cieszyn
right_logo

Telewizja przemysłowa Bielsko-Biała, Żywiec, Cieszyn

Monitorig CCTV Bielsko-Biała

Monitoring Bielsko-Biała, sprawdzony i niezawodny sprzęt, szybka instalacja, serwis!Monitoring bielsko-biała

Monitoring Bielsko-Biała, CCTV, Telewizja przemysłowa, instalacja kamer.

Monitoring bielsko-biała

Firma Poscontrol oferuje kompleksowy montaż i serwis Telewizji przemysłowej najlepszych producentów. Posiadamy w swojej ofercie wszystkie systemy CCTV, zarówno analogowe jaki i cyfrowe. Zajmujemy się również modernizacją instalacji, stosujemy rejestratory trybrydowe pozwalające połączyć monitoring AHD, HD-CVI, IP w jedną całość.

Wysokiej jakości sprzęt, profesjonalny montaż, serwis 24h—> Monitoring Bielsko-Biała

Wieloletnie doświadczenie, częste szkolenia oraz liczne realizację gwarantują pełną satysfakcję oferowanych przez nas usług. System CCTV służy nie tylko do obserwacji, również zwiększa nasze bezpieczeństwo. Profesjonalny rejestrator jest niezbędnym elementem systemu monitoringu wizyjnego. Umożliwia rejestrację obrazu w wysokiej rozdzielczości, kompresuje nagrania do rozmiarów, które nie powodują jej utraty, co skutkuje oszczędnością miejsca na dysku twardym. Wyższe modele obsługują nawet kilka dysków, obecnie każdy rejestrator ma możliwość zdalnego podglądu za pomocą komputera czy telefonu. Sprzęt posiadający wyjścia alarmowe informuje użytkowników o zachodzących zmianach w obrazie, awariach urządzenia. Komunikaty o awarii mogą być przekazywane w komunikatach dźwiękowych, mailowych, graficznych poprzez wyświetlaniu alertu na monitorze. Wejście / Wyjścia umożliwiają na podłączenie zewnętrznych urządzeń np. czujnika PIR wykrywające niepożądane zachowania w monitorowanym obiekcie.

Podgląd zdalny:

Urządzenia przez nas stosowane wyposażone zostały w funkcje P2P. Dzięki temu nie ma potrzeby wykorzystywania zewnętrznego adresu IP co wiąże się ze skomplikowaną konfiguracją. Wystarczy, że zeskanujesz kod QR lub przepiszesz numer seryjny do dedykowanej aplikacji aby przy pomocy telefonu czy tabletu otrzymać podgląd online. Podgląd zdalny jest możliwy za pomocą oprogramowania przeznaczonego do obsługi urządzeń takich jak rejestrator, kamera, serwer, dekoderów działających w technologii analogowej, IP oraz CVI. Dostępna jest również aplikacja mobilna umożliwiająca podgląd zdalny, odtwarzanie zarejestrowanego obrazu z wybranym urządzeniem, dostępna jest w języku polskim.

 Monitoring bielsko-biała

System telewizji przemysłowej w technologi HD-CVI umożliwia przesłanie sygnału o wysokiej rozdzielczości HD i FULL HD stosując przewód koncentryczny. Jest to idealne rozwiązanie dla istniejących już instalacji monitoringu bez konieczności wymiany okablowania. Osoby chcące zmodernizować swój system w celu poprawienia jakości obrazu uzyskiwanego z kamer nie ponoszą dodatkowych kosztów prowadzenia przewodów czy też niszczenia już wykończonych wnętrz budynku. 

Monitoring bielsko-biała

IP to cyfrowa technologia transmisji danych, obrazu wysokich rozdzielczości. Rozwiązanie to pozwala na budowanie systemów monitoringu dla najbardziej wymagających użytkowników. Producenci kamer, rejestratorów prześcigają się w uzyskiwaniu jak największej rozdzielczości, w naszej ofercie można znaleźć kamery o rozdzielczości 12mpx. Połączenie elementów składowych systemu IP wykonuje się za pomocą przewodu teleinformatycznego (skrętka). Systemy monitoringu IP sugerowane są klientom, którzy wymagają wysokiej jakości obrazu, dostępu online do każdego urządzenia z osobna, zaawansowanych funkcji.

 

Projekt i Realizacja: WiDI ART Studio