tel: 883-116-112 883-916-113 e-mail: biuro@poscontrol.pl poscontrol@strona.pl
Kasy fiskalne Bielsko Biała, Żywiec, Cieszyn
right_logo

Kasa fiskalna Farex Online PRO 300, Stacjonarna Pro 600

Przedstawiamy nowość od Firmy Farex: Kasa Online z WiFi

kasa online Bielsko-Biała

kasa online Bielsko-Biała

Możliwość równoczesnego podłączenia i korzystania ze wszystkich niezbędnych narzędzi tj. terminalu płatniczego, czytnika kodów, szuflady kasowej, komputera i Internetu. Posiada obie metody komunikacji z Internetem Ethernet oraz GSM. Oparta na systemie operacyjnym Linux
32-bitowy procesor ARM 9. Urządzenia posiadają klawisze szybkiej sprzedaży, skróty raportów dzięki czemu obsługa jest jeszcze łatwiejsza. Mechanizm drukujący typu “Wrzuć i pracuj” ułatwia i przyśpiesza wymianę papieru. kasa online Bielsko-Biała

Kasa fiskalna PRO 300 z linii Farex ONline to mobilna, mała i lekka kasa o wielkich możliwościach. Mimo niepozornych rozmiarów w tym niewielkim urządzeniu fiskalnym udało się zaimplementować niemal wszystkie rozwiązania dostępne w większej i stacjonarnej kasie online PRO 600.

KOMUNIKACJA Z INTERNETEM kasa online Bielsko-Biała
Kasa Farex ONline PRO 300 zapewnia transfer danych fiskalnych zarówno przy użyciu sieci LAN (tzw. Internet stacjonarny z łączem Ethernet), jak i GSM (Internet mobilny przy użyciu karty SIM). Przedsiębiorca zyskuje pełną niezależność – zarówno od dostawcy Internetu, jak i od miejsca instalacji urządzenia. Dzięki czemu nigdy nie będzie ograniczony do jednego punktu świadczenia usług.

KOMUNIKACJA Z TERMINALEM PŁATNICZYM kasa online Bielsko-Biała
Model PRO 300 ma zaimplementowany uniwersalny protokół komunikacyjny, dzięki czemu może się komunikować z dowolnym, wprowadzonym na polski rynek, terminalem płatniczym. Urządzenia komunikują się ze sobą po połączeniu kablem, przesyłając wzajemnie dane dotyczące realizowanej operacji. Kwota należna widoczna na wyświetlaczu kasy fiskalnej, zostaje automatycznie wprowadzona do terminala – nie mamy już konieczności jej osobnego, manualnego nanoszenia na drugim urządzeniu. kasa online Bielsko-Biała

Rozwiązanie daje gwarancję bezbłędnych i błyskawicznych realizacji transakcji bezgotówkowych, a zarazem definitywnie likwiduje wszelkie problemy wynikające z pobrania od klienta niewłaściwej kwoty. Pozwalając zapomnieć o skomplikowanych formalnościach i procedurach bankowych, których w takiej sytuacji należałoby dopełnić.

KOMUNIKACJA Z URZĄDZENIAMI PERYFERYJNYMI
Dzięki aż 5 dostępnym, dodatkowym (tj. innym, niż do komunikacji z Internetem) portom komunikacyjnym. PRO 300 – niewielka, mobilna kasa fiskalna – może stać się w pełni wydajnym centrum obsługi multifukcyjnego stanowiska sprzedażowego. Do urządzenia można równocześnie podłączyć np. terminal płatniczy, skaner kodów kreskowych, szufladę kasową i komputer. Zapewnia to błyskawiczną rejestrację sprzedaży przy jednoczesnym pełnym komforcie pracy kasjera.

PALETA POZOSTAŁYCH ATUTÓW
Kasa Farex ONline PRO 300 została zaprojektowana z myślą o użytkowniku. Priorytetem było zapewnienie maksymalnego komfortu obsługi. Kasa fiskalna PRO 300 to harmonijne połączenie nowoczesnego designu, oraz ergonomii użytkowania i optymalizacji funkcjonalności, które – z całą pewnością – już wkrótce zostaną docenione przez szerokie grono odbiorców.

 

                                          

Od 1 stycznia 2020 wszystkie warsztaty samochodowe, wulkanizacja opon, stacje gazowe będą musiały zakupić nową kasę fiskalną tzw “online”. Jest to nowe urządzenia, które umożliwia łączenie z Centralnym Rejestrem Kas. Kasy będą łączyć się przez Internet (port LAN lub  karta SIM). Podatnik jest zobowiązany aby umożliwić urządzeniu łączność z Internetem. Zarówno w przypadku kupna nowej kasy, jak i wymiany zwykłej kasy na online przysługuje zwrot części kwoty wydanej na zakup urządzenia. 

Dodatkowo oferujemy Państwu:

  • Darmowe programowanie oraz fiskalizację
  • Pomoc techniczną
  • Darmowe szkolenie 
  • Pomoc w załatwieniu formalności związanych z US, dostarczamy wszystkie zgłoszenia, wniosek o zwrot (czyste zgłoszenia dostępne na naszej stronie w zakładce FAQ)

Ponadto Podatnik, który rozpoczyna ewidencjonowanie obrotu, może odliczyć od podatku kwotę wydatkowaną na zakup kas fiskalnych, które zostały zgłoszone przed dniem powstania obowiązku ich stosowania. Otrzyma on zwrot wysokości 90% ceny każdej zakupionej kasy, nie więcej jednak niż 700 zł netto od sztuki. 

kasa online Bielsko-Biała

Projekt i Realizacja: WiDI ART Studio