tel: 883-116-112 883-916-113 e-mail: biuro@poscontrol.pl poscontrol@strona.pl
Kasy fiskalne Bielsko Biała, Żywiec, Cieszyn
right_logo

Domofony, wideodomofony Bielsko-Biała, Żywiec, Cieszyn

Systemy domofonowe

DOMOFONY, WIDEODOMOFONY BIELSKO

DOMOFONY, WIDEODOMOFONY BIELSKO

Domofony, wideodomofony Bielsko

Posiadamy w ofercie montaż i serwis domofonów, wideodomofonów zarówno jednorodzinnych i wielorodzinnych. Zapewniamy wszystkie elementy potrzebne do prawidłowego działania systemu. 

Najtańszym rozwiązaniem jest domofon przewodowy sterujący furtką oraz bramą wjazdową. 
Jeżeli zależy nam dodatkowo na obrazie należy zastosować system wideodomofonu. 
W przypadku wideodomofonów IP mamy możliwość zdalnego podglądu z kamery, odbierania połączeń i sterowania wyjściami za pomocą aplikacji na telefon wszędzie tam, gdzie jest dostęp do Internetu.

 

Domofony przewodowe

Domofony, wideodomofony BielskoEURA ADP-12A3

Domofon audio, zestaw składa się z głośnomówiącego unifonu oraz małogabarytowej kasety zewnętrznej, gong, sterowanie ryglem elektromagnetycznym, nowoczesne wzornictwo, przycisk otwierania furtki oraz przycisk otwierania drugiego wejścia (bramy, drzwi, drugiej furtki, itp.)
 

Wideodomofon przewodowy

Domofony, wideodomofony BielskoVIDOS M901/S602

Stacja bramowa została wyposażona w kolorową kamerę z możliwością regulacji w poziomie i w pionie w zakresie kilkunastu stopni. Obraz jest doświetlany diodami LED IR. Pamięć zdjęć i filmów na karcie micro SD, obsługa 2 stacji bramowych i 2 kamer CCTV, możliwość rozbudowy zestawu o 3 dodatkowe monitory z tej samej serii, 11 melodii dzwonka / osobny dzwonek dla każdego wejścia, możliwość podłączenia czujników alarmowych do kamer.

Domofony, wideodomofony Bielsko

Wideodomofon IP

Domofony, wideodomofony BielskoSAFE S06

Wandaloodporna stacja zewnętrzna wideo IP, która pozwala na stworzenie systemu wideo-domofonowego IP w oparciu o standardową sieć lokalną bez dodatkowych urządzeń. Wszystko, co należy wykonać, to zainstalować oprogramowanie SAFE na komputerze, laptopie lub smartfonie. Nie trzeba instalować paneli wewnętrznych. Dzięki oprogramowaniu, S03P to bardzo wygodne urządzenie kontroli dostępu ze zdalnym odbiorem w czasie rzeczywistym. Wbudowana karta MicroSD o pojemności 8GB,  1,3MP czujnik SONY Exmor nowej generacji, trzy wyjścia przekaźnikowe (np. furtka, brama, światło), obrotowy uchwyt mocujący, regulacja kąta widzenia w poziomie 180°, wbudowane protokoły integracyjne: SIP, MODBUS, ONVIF.Domofony, wideodomofony BielskoIP Dahua VTK-VTO2000A-VTH1550CH

Wideodomofony IP DAHUA są przeznaczone do montażu w każdym lokalu 1-lokatorskim, gdzie właścicielowi zależy na jakości urządzenia oraz informacji o gościach nawet podczas jego nieobecności.

Kamera 1,3 MPix CMOS, kąt widzenia kamery 75 stopni, wandaloodporna obudowa ze stali nierdzewnej, 7 calowy ekran dotykowy, zapis zdjęć na karcie pamięci, obsługa systemu przez aplikację mobilną DMSS, możliwość obsługi drugiego wejścia za pomocą kontrolera DEE1010B.

Projekt i Realizacja: WiDI ART Studio