tel: 883-116-112 883-916-113 e-mail: biuro@poscontrol.pl poscontrol@strona.pl
Kasy fiskalne Bielsko Biała, Żywiec, Cieszyn
right_logo

Systemy alarmowe Bielsko-Biała

Systemy alarmowe Bielsko, instalacja, serwis alarmów.systemy alarmowe Bielsko 

Systemy alarmowe Satel Micra

Satel MICRA. Bezprzewodowy system alarmowy dla małych obiektów. 4 wejścia przewodowe, 8 wejść bezprzewodowych (czujniki, kontaktrony).

Posiada wbudowany moduł GSM, dzwoni lub wysyła SMS na 4 numery telefonu. Dodatkowo posiada odbiornik radiowy, który można wykorzystać do załączania alarmu.  2 wyjścia przekaźnikowe, możliwość programowania funkcji oraz zdalnego sterowania za pomocą SMS.

Moduł MICRA, tak jak inne urządzenia firmy SATEL, charakteryzuje najwyższa jakość wykonania i przemyślane rozwiązania techniczne. Oznacza to nie tylko gwarancję bezawaryjnej eksploatacji, ale także odpowiedni poziom zabezpieczenia.  Przykładem użytych rozwiązań technicznych jest automatyczna diagnostyka głównych elementów systemu, dzięki której system jest w stanie wykryć i poinformować np. o awarii sieci, czy konieczności wymiany akumulatora lub baterii.

Systemy alarmowe Bielsko

Systemy alarmowe Satel CA-5 do CA-10

Centrale alarmowe Satel CA-5 do CA-10 przeznaczone są do ochrony małych i średnich obiektów. Oferuje podstawowe możliwości rozbudowy, oraz umożliwia współpracę z zewnętrznymi modułami komunikacyjnymi GSM/GPRS. Posiadają od 5 do 16 wejść, wybór konfiguracji: NO, NC, EOL, 2EOL/NO i 2EOL/NC, wybór typów reakcji, kontrola obecności i poprawności działania czujek. 3 do 6 wyjść programowalnych. Manipulatory LED oraz LCD

Systemy alarmowe Bielsko

Systemy alarmowe Satel Versa

Satel Versa: Pewne, elastyczne i wszechstronne systemy alarmowe. Zostały one zaprojektowane specjalnie do tworzenia instalacji średniej wielkości. Centrale VERSA mogą współpracować z urządzeniami podłączonymi do systemu w sposób tradycyjny (przewodowymi), a także z takimi, które wykorzystują komunikację zdalną (bezprzewodowe). Rozwiązanie to umożliwia stworzenie dokładne takiego systemu, jaki jest potrzebny w zabezpieczanym budynku. Dodatkowo, centrale z serii VERSA mogą pracować z wykorzystaniem różnych trybów czuwania, co umożliwia dostosowanie działania urządzeń znajdujących się w systemie do potrzeb i wymagań jego użytkowników. Do wyboru są manipulatory LED, LCD oraz z ekranem dotykowym.

Versa dostępna jest w opcjach: 5/10/15/IP/PLUS. Możliwość rozbudowy do 30 wejść, współpracują z modułem GSM/GPRS lub TCP/IP. Nadrzędną cechą central alarmowych VERSA Plus i VERSA IP jest wielotorowa komunikacja. Oferują one funkcjonalność dostępną dotychczas wyłącznie przy zastosowaniu wielu modułów: ETHM, PSTN i głosowego, a VERSA Plus – także modułu GSM.

Systemy alarmowe Bielsko

Systemy alarmowe Integra

Centrale INTEGRA to nowoczesne i zaawansowane urządzenia, pozwalające zrealizować nie tylko najwyższej klasy systemy zabezpieczeń, ale także kontrolę dostępu i funkcje automatycznego sterowania – “inteligentnego budynku”. Dzięki połączeniu funkcjonalności kontroli dostępu, systemu sygnalizacji włamania bieżące utrzymanie systemu jest znacznie łatwiejsze i efektywniejsze. Liczne certyfikaty, potwierdzają wysoką klasę zabezpieczenia oferowanych urządzeń. 

Idealne rozwiązanie dla najbardziej wymagających użytkowników oczekujących więcej niż tylko podstawowej funkcjonalności. Obsługa od 4-256 wejść oraz wyjść. INTEGRA 128-WRL wyróżnia się zintegrowanym komunikatorem GSM/GPRS oraz interfejsem bezprzewodowym ABAX.

Centrale Integra doskonale sprawdzą się w realizacji zaawansowanych systemów zabezpieczenia w obiektach o szczególnie dużym zagrożeniu włamaniem – np. bankach, sklepach jubilerskich czy budynkach użyteczności publicznej. Centrale te charakteryzują się rozbudowaną funkcjonalnością, co pozwala zastosować je do realizacji systemów kontroli dostępu czy nawet systemów inteligentnego budynku. Szeroka oferta manipulatorów od LED, LCD do dotykowych paneli z funkcjonalnością tabletu.

Systemy alarmowe Bielsko-Biała

Współpracujemy z renomowanym producentem układów zabezpieczających budynki i posesje przed włamaniami, jakim jest firma Satel. Marka ta cieszy się uznaniem i słynie z dostarczania na rynek wysokiej jakości produktów, które sprawdzają się w różnych sytuacjach. Każdy, kogo interesują niezawodne i skuteczne systemy alarmowe Bielsko-Biała to miejsce, gdzie może je kupić w naszym przedsiębiorstwie. Oferujemy szeroki wybór oraz atrakcyjne ceny.

Alarmowe system Bielsko-Biała – modele na różne potrzeby

W katalogu sprzedażowym udostępniamy cztery wersje efektywnych systemów alarmowych, które dystrybuujemy w Bielsku-Białej. Różnią się one funkcjonalnościami dopasowanymi do potrzeb, jakie pojawiają się na rozmaitych posesjach czy w budynkach.

Sprzedajemy zarówno proste modele, które świetnie sprawdzą się w małych obiektach, jak i warianty przeznaczone do strzeżenia posesji i budynków o średniej wielkości, a także rozbudowane centrale zapewniające skuteczne zabezpieczenie stref szczególnie narażonych na włamania, jak np. banki czy sklepy z wyrobami jubilerskimi.

Nasze systemy alarmowe są nowoczesne. Umożliwiają łączność zarówno w trybie bezprzewodowym, jak i przewodowym. Ich olbrzymią zaletą jest funkcja pozwalająca na automatyczne wysyłanie powiadomień o włamaniu oraz wiadomości sms na cztery numery telefonów komórkowych.

Zaawansowane modele systemu alarmowego mogą być scalone z pracą oprogramowania firm ochroniarskich. Dzięki temu możliwe jest usprawnienie komunikacji i błyskawiczne reagowanie w razie zagrożenia.

Gwarancję skuteczności takich zestawów potwierdzają uzyskane prestiżowe certyfikaty. Wariant Integra może współpracować z automatyką stanowiącą instalację tzw. inteligentnego budynku.

Projekt i Realizacja: WiDI ART Studio