tel: 883-116-112 883-916-113 e-mail: biuro@poscontrol.pl poscontrol@strona.pl
Kasy fiskalne Bielsko Biała, Żywiec, Cieszyn
right_logo

Serwis, przeglądy kas fiskalnych Bielsko-Biała, Żywiec, Cieszyn

Serwis Notivus

Oferujemy Serwis kasy fiskalne Bielsko, Żywiec, Cieszyn 24h/7 dni w tygodniu. Za darmo zdiagnozujemy usterki i przygotujemy wycenę naprawy.
Masz problem kasą fiskalną, alarmem, TV przemysłową, sprzętem komputerowym ?
Zadzwoń! Przedstawimy dla Ciebie najlepszą ofertę na rynku !!!

Gwarantujemy najniższe ceny ! Serwis kasy fiskalne Bielsko, Żywiec, Cieszyn

Informacje dotyczące integracji systemowej oraz  urządzeń fiskalnych TUTAJ 883-916-113
Informacje dotyczące serwisu systemów alarmowych oraz monitoringu TUTAJ 883-116-112

Serwis kasy fiskalne Bielsko, Żywiec, Cieszyn jest partnerem wiodących producentów sprzętu oraz oprogramowania. Zajmujemy się serwisem oraz sprzedażą urządzeń fiskalnych Novitus, Farex oraz wag Dibal. Prowadzimy profesjonalny serwis wag. Legalizujemy, wzorcujemy, naprawiamy oraz sprzedajemy wagi dedykowane dla każdego typy działalności. Wykonujemy przeglądy urządzeń fiskalnych roczne i dwuletnie zgodnie z wymaganiami Urzędu Skarbowego.

Nasi pracownicy przeszli szereg szkoleń gwarantujących najwyższą jakość świadczonych usług. Darmowe programowanie oraz fiskalizacja, pomoc techniczna, szybkie usuwanie ewentualnych awarii, szkolenie z obsługi, załatwiamy formalności w Urzędzie Skarbowym. Pomagamy naszym klientom w otrzymaniu zwrotu kwoty wydanej na zakup kasy fiskalnej. ( Zgodnie z art. 111 ust. 4 ustawy o podatku od towarów i usług podatnicy, którzy rozpoczną ewidencjonowanie obrotu i kwot podatku należnego w obowiązujących terminach, mogą odliczyć od tego podatku kwotę wydatkowaną na zakup każdej z kas rejestrujących zgłoszonych na dzień rozpoczęcia ewidencjonowania w wysokości 90% jej ceny zakupu netto, nie więcej jednak niż 700 zł netto.)

Pełny Serwis kasy fiskalne Bielsko, Żywiec, Cieszyn

Nowość:  ubezpieczenia kas fiskalnych, pozwalające na sprawną i bez kosztową naprawę lub wymianę uszkodzonej Kasy Fiskalnej. Ochrona ubezpieczeniowa świadczona jest przez okres 2 lub 3 lat – w zależności od wybranego przez Klienta wariantu ubezpieczenia.
Oferta ubezpieczenia dotyczy urządzeń firmy Novitus.

Program Novitus On-line Rady kasy fiskalne Bielsko, Żywiec, Cieszyn:

Zapowiadane przez Ministerstwo Rozwoju i Ministerstwo Finansów zmiany przepisów nie zostały ostatecznie uchwalone w roku 2017, a ich wejście w życie zostało przesunięte na rok 2018. Dlatego program został przedłużony o kolejnych rok. Teraz wszystkie zakupy urządzeń fiskalnych dokonane do 31.12.2018 są objęte ochroną Programu On-line Ready. Ochrona gwarantuje bardzo atrakcyjne warunki dostosowania urządzenia Novitus do nowych przepisów, lub do preferencyjnych warunków zakupu nowego urządzenia.

Promesa jest udzielana bezpłatnie do każdego urządzenia fiskalnego Novitus, zakupionego w okresie od 1 kwietnia 2017 do 31 grudnia 2018. Wystarczy, że zarejestrujesz swoje urządzenie na stronie: https://online.novitus.pl/zarejestruj-kase


W ofercie posiadamy także produkty do integracji systemowej m.in. czytniki kodów kreskowych firm Datalogic, Honeywell oraz oprogramowanie Insoft, Insert, Soga.

Serwisujemy systemy alarmowe i systemy telewizji przemysłowej wszystkich producentów obecnych na polskim rynku, między innymi: Satel, Integra, Versa, seria CA, Pyronix Matrix, Paradox, Esprit, Napco, Gemini, ATT, DSC, Risco, Rokonet, GTI, Powermax, Visionic, Texcom, Premier, Galaxy, Aritech, Easycam, Qvis, Orbit, BCS, Dahua, EasyCam, KENIK, AVTECH Samsung, Sony, Introx i wiele innych.

Instalujemy oraz serwisujemy szlabany automatyczne, automatykę bramową takich producentów jak: Nice, Came, Faac, Beninca. Wykonujemy przeglądy okresowe zainstalowanych urządzeń, konserwacje.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

Serwis kas fiskalnych Bielsko-Biała

Doskonale rozumiemy, jak ważna w handlu jest ciągłość pracy. Wszelkie dłuższe zastoje mogą przyczynić się do utraty klienta, który skorzysta z oferty konkurencji. Dlatego uruchomiliśmy profesjonalny serwis kas fiskalnych Bielsko-Biała to miasto, w którym świadczymy swoje usługi. W trosce o dobro naszych klientów prowadzimy całodobowe pogotowie, dlatego z naszej pomocy mogą Państwo skorzystać każdego dnia tygodnia i o dowolnej porze.

Nasz zespół tworzą wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy są w stanie poradzić sobie z każdą awarią. Dlatego właśnie zapraszamy do kontaktu w przypadku wszelkich uszkodzeń kas fiskalnych. Naszym klientom proponujemy kompleksowe usługi. Wyślemy ekipę, która przywróci sprawność Państwa systemowi i umożliwi kontynuowanie sprzedaży.

Proponujemy przede wszystkim serwis Novitus, oraz Farex

Czytaj więcej

Ułatwiamy start

Zdajemy sobie sprawę, że rozpoczęcie działalności w handlu nie jest łatwe. Dlatego świadczony przez nas serwis kas fiskalnych w Bielsku-Białej przewiduje również wdrożenie przedsiębiorców. Oferujemy podłączenie i skonfigurowanie urządzeń, a także przeprowadzenie szkoleń z zakresu ich obsługi dla całej ekipy pracującej w danym zakładzie.

Uczymy bieżącej obsługi kas fiskalnych. Między innymi podpowiadamy, jak wykonywać:

– wprowadzanie towaru do pamięci,

– finalizowanie, anulowanie, cofanie transakcji,

– wykonywanie zwrotów,

– wystawianie dodatkowych dokumentów sprzedażowych, np. faktur,

– generowanie raportów dziennych i miesięcznych,

– zmianę papieru.

W ramach szkolenia pokazujemy także, jak połączyć urządzenie z Internetem..

Przeglądy okresowe kas fiskalnych Bielsko-Biała

Ustawa wymaga przeprowadzania kontroli i serwisu urządzeń fiskalnych nie rzadziej niż co dwa lata. Tańszym oraz pewniejszym rozwiązaniem jest wykonywanie przeglądów gwarancyjnych co 12 miesięcy. Dzięki temu producent wydłuża gwarancję na pamięć fiskalną nawet do 5 lat. Oferujemy wykonanie przeglądów technicznych, analizy poprawności działania sprzętu, a także bieżące usunięcie nawet najdrobniejszych nieprawidłowości. Działamy zgodnie z obowiązującymi procedurami.

Serwis Novitus – specjalna oferta dla posiadaczy sprzętu tej marki

Przygotowaliśmy specjalną propozycję dla klientów z Bielska-Białej, którzy pracują na kasach fiskalnych marki Novitus. Oferujemy wykupienie ubezpieczenia tych urządzeń. Kontrahenci, którzy zdecydują się na skorzystanie z tej usługi, mogą liczyć na nasze błyskawiczne i bezpłatne działanie w przypadku zgłoszenia awarii sprzętu. Wysyłamy serwisantów, którzy oceniają skalę uszkodzenia i podejmują właściwe do danej sytuacji czynności. Serwis Novitus może polegać na szybkim zlikwidowaniu usterki na miejscu i przywróceniu sprawności urządzeniu, jeśli jest taka możliwość lub na wymianie kasy na nową, jeżeli awaria jest na tyle poważna, że czas jej naprawy byłby zbyt długi i paraliżowałby płynność pracy firmy.

Taka forma współpracy jest bardzo wygodna i korzystna dla naszych klientów. Kwoty ubezpieczenia są niskie, a sprawność obsługi zleceń serwisowych sprzętu Novitus stoi na najwyższym poziomie.

Projekt i Realizacja: WiDI ART Studio