tel: 883-116-112 883-916-113 e-mail: biuro@poscontrol.pl poscontrol@strona.pl
Kasy fiskalne Bielsko Biała, Żywiec, Cieszyn
right_logo

Terminale płatnicze Bielsko-Biała, Żywiec, Cieszyn

Jako partner PayTel oferujemy szeroką ofertę terminali płatniczych. Terminale Ingenico od lat zapewniają swoim klientom bezpieczne transakcje elektroniczne. Ingenico z wysoką dbałością projektuje swoje urządzenia płatnicze, zaczynając od eleganckiego designu, kończąc na zadziwiającej efektywności oraz funkcjonalności terminala.

Odbierz terminal za 0 zł  w ramach Programu Polska Bezgotówkowa. Do Programu Polska Bezgotówkowa może przystąpić przedsiębiorca, który w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie posiadał terminala płatniczego (umowy z agentem rozliczeniowym).

   

NAWET DO 600 ZŁ PREMII WPROST NA TWOJE KONTO ZAMÓW TERMINAL PAYTEL W PROGRAMIE
POLSKA BEZGOTÓWKOWA, DOBIERZ URZĄDZENIE FISKALNE NOVITUS I WEŹ PREMIĘ NAWET DO 600 ZŁ.

Każda firma biorąca udział w naszej Akcji może skorzystać aż trzykrotnie z Premii i otrzymać łącznie nawet 600zł, wtedy do promocji należy zgłosić 3 pary promocyjne. Zawierając z firmą PayTel umowę najmu terminali, możesz z nimi połączyć w promocyjną parę nie tylko nowo zakupione urządzenia fiskalne NOVITUS! Aby zwiększyć Twoje szanse na Premię, do pary z nowym terminalem możesz użyć także urządzeń fiskalnych już posiadanych, pod warunkiem, że zostały one nabyte po 1 lipca 2019r.

 

Projekt i Realizacja: WiDI ART Studio