left_logo
right_logo

Farex ONLINE PRO 300, PRO 600

                                                     asa online Bielsko-Biała

Przedstawiamy nowość od Firmy Farex: Kasa Online Bielsko-Biała.

Możliwość równoczesnego podłączenia i korzystania ze wszystkich niezbędnych narzędzi tj. terminalu płatniczego, czytnika kodów, szuflady kasowej, komputera i Internetu. Posiada obie metody komunikacji z Internetem Ethernet oraz GSM. Oparta na systemie operacyjnym Linux
32-bitowy procesor ARM 9. Urządzenia posiadają klawisze szybkiej sprzedaży, skróty raportów dzięki czemu obsługa jest jeszcze łatwiejsza. Mechanizm drukujący typu “Wrzuć i pracuj” ułatwia wymianę papieru. 

 

                                          

Od 1 stycznia 2019 wszystkie warsztaty samochodowe, wulkanizacja opon, stacje gazowe będą musiały zakupić nową kasę fiskalną tzw “online”. Jest to nowe urządzenia, które umożliwia łączenie z Centralnym Rejestrem Kas. Kasy będą łączyć się przez Internet (port LAN lub  karta SIM), podatnik jest zobowiązany aby umożliwić urządzeniu łączność z Internetem. Zarówno w przypadku kupna nowej kasy, jak i wymiany zwykłej kasy na online przysługuje zwrot części kwoty wydanej na zakup urządzenia. 

 

Dodatkowo oferujemy Państwu:

  • Darmowe programowanie oraz fiskalizację
  • Pomoc techniczną
  • Darmowe szkolenie 
  • Pomoc w załatwieniu formalności związanych z US, dostarczamy wszystkie zgłoszenia, wniosek o zwrot (czyste zgłoszenia dostępne na naszej stronie w zakładce FAQ)

Ponadto Podatnik, który rozpoczyna ewidencjonowanie obrotu, może odliczyć od podatku kwotę wydatkowaną na zakup kas fiskalnych, które zostały zgłoszone przed dniem powstania obowiązku ich stosowania. Otrzyma on zwrot wysokości 90% ceny każdej zakupionej kasy, nie więcej jednak niż 700 zł netto od sztuki. 

kasa online Bielsko-Biała

Projekt i Realizacja: WiDI ART Studio